Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Album
fa: آلبوم

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Query
fa: پرس و جو

en: Results
fa: نتایج
