Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Size
ru: Размер

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Album
ru: Альбом

en: Artist
ru: Исполнитель

en: Tracks
ru: Треки

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Countries
ru: Страны

en: Query
ru: Запрос

en: Results
ru: Результаты

en: Track
ru: Активность

en: Autocomplete text field
ru: Автодополняемое текстовое поле

en: Extended
ru: Расширенное определение тем оформления

en: Albums
ru: Альбомы
