Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Artist
sk: Umelec

en: Tracks
sk: Skladby

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Countries
sk: Štáty

en: Query
sk: Dotaz

en: Results
sk: Výsledky

en: Track
sk: Sledovať

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole
