Spotify (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Size
ta: அளவு

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Artist
ta: கலைஞர்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Track
ta: பின்தொடர்
