Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Album
tr: Albüm

en: Artist
tr: Sanatçı

en: Tracks
tr: Parçalar

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Query
tr: Sorgu

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Track
tr: Takip

en: Autocomplete text field
tr: Otomatik Tamamlama metin alanı

en: Extended
tr: Genişletilmiş

en: Albums
tr: Albümler

en: Spotify Autocomplete
tr: Spotify Otomatik Tamamlama
