Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Album
ur: البم

en: Artist
ur: آرٹسٹ
