Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Single
da: Enkelt

en: Fields
da: Felter

en: White
da: Hvid

en: Black
da: Sort

en: View.
da: Vis.

en: Compact
da: Kompakt
