Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Single
el: Απλή

en: Fields
el: Πεδία

en: White
el: Λευκό

en: Black
el: Μαύρο

en: Compact
el: Συμπαγής
