Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Single
et: Üksik

en: Fields
et: Väljad

en: White
et: Valge

en: Black
et: Must

en: Compact
et: Kompaktne
