Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: List
gl: Lista

en: Single
gl: Simple

en: Fields
gl: Campos

en: White
gl: Branco

en: Black
gl: Negro

en: Compact
gl: Compacto
