Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: List
id: Daftar

en: Single
id: Sendiri

en: Fields
id: Bidang isian

en: White
id: Putih

en: Black
id: Hitam

en: Compact
id: Tersusun rapat
