Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: List
it: Elenco

en: Single
it: Singola

en: Fields
it: Campi

en: White
it: Bianco

en: Black
it: Nero

en: Compact
it: Compatto
