Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: List
ja: リスト

en: Single
ja: 1つ

en: Fields
ja: フィールド

en: White
ja: 白

en: Black
ja: ブラック

en: Compact
ja: コンパクト
