Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Fields
lt: Laukeliai

en: White
lt: Baltas

en: Black
lt: Juoda

en: Compact
lt: Glaustai
