Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: List
pl: Lista

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Fields
pl: Pola

en: White
pl: Biały

en: Black
pl: Czarny

en: Compact
pl: Kompaktowy
