Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: List
ru: Список

en: Single
ru: Одиночная

en: Fields
ru: Поля

en: White
ru: Белый

en: Black
ru: Чёрный

en: Compact
ru: Компактный
