Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: List
tr: Liste

en: Single
tr: Tekli

en: Fields
tr: Alanlar

en: White
tr: Beyaz

en: Black
tr: Siyah

en: Compact
tr: Sade
