Spotify Play Button (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: List
uk: Список

en: Single
uk: Єдиний

en: Fields
uk: Поля

en: White
uk: Білий

en: Black
uk: Чорний

en: Compact
uk: Компактний
