Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Single
ar: مفرد

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: White
ar: أبيض

en: Black
ar: أسود

en: Compact
ar: المدمج
