Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Single
ca: Simple

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: White
ca: Blanc

en: Black
ca: Negre

en: Compact
ca: Compacta
