Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: White
cs: Bílá

en: Black
cs: Černý

en: Compact
cs: Kompaktní
