Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Black
cy: Du
