Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: List
de: Liste

en: Single
de: Einfach

en: Fields
de: Felder

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: White
de: Weiß

en: Black
de: Schwarz

en: Compact
de: Kompakt
