Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: List
es: Listado

en: Single
es: Simple

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: White
es: Blanco

en: Black
es: Negro

en: Compact
es: Compacto
