Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Black
eu: Beltza
