Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: List
fi: Lista

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Black
fi: Musta

en: Compact
fi: Kompakti
