Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: List
fr: Lister

en: Single
fr: Simple

en: Fields
fr: Champs

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: White
fr: Blanc

en: Black
fr: Noir
