Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Single
gu: એક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
