Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: List
he: רשימה

en: Single
he: יחיד

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: White
he: לבן

en: Black
he: שחור

en: Compact
he: קומפקטי
