Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: List
hr: Popis

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Black
hr: Crna
