Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: List
hu: Lista

en: Single
hu: Egyszeres

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: White
hu: Fehér

en: Black
hu: Fekete

en: Compact
hu: Tömör
