Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Black
km: ខ្មៅ
