Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
