Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: White
lv: Balts

en: Black
lv: Melns

en: Compact
lv: Kompakts
