Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Single
nl: Enkel

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: White
nl: Wit

en: Black
nl: Zwart

en: View.
nl: Weergeven
