Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: List
sv: Lista

en: Single
sv: Enkel

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: White
sv: Vit

en: Black
sv: Svart

en: Compact
sv: Kompakt
