Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Single
ta: ஒற்றை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Black
ta: கருப்பு

en: Compact
ta: அடக்கமான
