Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: White
ug: ئاق

en: Black
ug: قارا
