Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Single
vi: Đơn lẻ

en: Fields
vi: Các trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Black
vi: Đen
