Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: White
az: Ağ

en: Compact
az: Kompakt
