Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: List
hi: सूची

en: Single
hi: एक

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Black
hi: काला

en: Compact
hi: सघन
