Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: List
oc: Listar

en: Single
oc: Simpla

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: White
oc: Blanc

en: Black
oc: Negre
