Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: List
fa: سجل

en: Fields
fa: میدانها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: White
fa: سفید

en: Compact
fa: فشرده
