Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: List
ro: Listă

en: Single
ro: Singură

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Black
ro: Negru
