Spotify Play Button (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Single
sk: Jediná

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: White
sk: Biela

en: Black
sk: Čierna
