Spotlight (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: items
pt: itens

en: Search Results
pt: Resultados da Busca

en: The settings have not been saved because of the errors.
pt: As configurações não puderam ser salvas por causa dos erros.

en: Display Options
pt: Opções de visualização
