Spotlight (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: items
uk: елементи

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду
