Spotlight (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: items
ru: объектов

en: Search Results
ru: Результаты поиска

en: The settings have not been saved because of the errors.
ru: Настройки не были сохранены из-за возникших ошибок.

en: Display Options
ru: Настройки отображения
