Spotlight (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: items
de: Elemente

en: Search Results
de: Suchergebnisse

en: The settings have not been saved because of the errors.
de: Die Einstellungen konnten aufgrund eines Fehlers nicht gespeichert werden.

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen
