Spotlight (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: items
pl: elementy

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania
